Marek Krzyminski

Założyciel FUTURE Men’s Hair, autor pierwszego barberskiego kompendium "MODERN x OLDSQL HAIRCUTS MIXTAPE". Jego pasja i precyzja w fryzjerstwie męskim zostały docenione na najwyższych arenach branży.
  • Edukacja i innowacja: Jako edukator, Marek dzieli się unikalnymi technikami, łącząc geometrię i kinetykę w sztuce fryzjerstwa.
  • Pasja i precyzja: Znany z matematycznego umysłu i analitycznego podejścia, Marek perfekcyjnie rozpracowuje każde strzyżenie.
  • Doświadczenie i wyróżnienia: Srebrny medalista WELLA NATIONAL TREND VISION AWARD 2021, Marek jest cenionym ekspertem, często występującym na branżowych wydarzeniach.
Dostęp do wszystkich kursów edukatora.
119 95 zł / miesiąc
Kup kursy
Kursy są dostępne zarówno w pakietach, jak i jako pojedyncze moduły - wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Marek Krzyminski
Dostępne kursy

Edukator Marek Krzyminski

Marek Krzyminski to wybitny barber i fryzjer męski, znany z autorskiego podejścia do sztuki fryzjerskiej. Jako autor książki "MODERN x OLDSQL HAIRCUTS MIXTAPE", pierwszego barberskiego kompendium wiedzy, Marek dzieli się swoją pasją i wiedzą na Instagramie, inspirując zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów fryzjerstwa. Jego unikalne połączenie matematycznego umysłu i analitycznego podejścia pozwala mu na precyzyjne rozpracowywanie każdego strzyżenia. Marek jest także twórcą projektu FUTURE MEN’S HAIR, który wprowadza nowe koncepcje w fryzjerstwie męskim. Jego szkolenia, zarówno grupowe, jak i indywidualne, są ukierunkowane na przekazanie wiedzy w sposób, jaki sam chciałby otrzymać, z naciskiem na zrozumienie technik, geometrii i kinetyki fryzjerskiej. Srebrny medalista WELLA NATIONAL TREND VISION AWARD 2021 w kategorii Men’s hair, Marek jest mistrzem w strzyżeniach sesyjnych i kreatywnych, a także w profesjonalnej obsłudze klienta.